Nasz zespół

Poznaj naszych specjalistów 

Andrzej Pecarz

FIZJOTERAPEUTA, OSTEOPATA

Mgr. Fizjoterapii w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie, absolwent Sutherland College of Osteopathic Medicine w Polskiej Akademii Osteopatii Osteon, absolwent osteopatii w Barral Institute.

Ewa bizon

FIZJOTERAPEUTA, OSTEOPATA

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku fizjoterapia oraz studiów podyplomowych na Sutherland College of Osteopathic Medicine w Polskiej Akademii Osteopatii Osteon.

Kacper Ryś

FIZJOTERAPEUTA, OSTEOPATA, trening medyczny

Jestem magistrem Fizjoterapii oraz dyplomowanym masażystą. Obecnie studiuję osteopatię w Polskiej Akademii Osteopatii OSTEON. W swojej pracy koncentruję się na jak najszybszym powrocie pacjenta do zdrowia i sprawności.

Aleksander Fogler

FIZJOTERAPEUTA, TERAPEUTA MANUALNY, OSTEOPATA TRENER FUNKCJONALNEGO TRENINGU MEDYCZNEGO

Jestem magistrem fizjoterapii oraz studentem Still Academy of Osteopathy na kierunku Osteopatia. Wiedzę czerpie od najlepszych Osteopatów w Europie.

Agnieszka Pecarz

fizjoterapeuta, osteopata, terapeuta manualny

Jestem absolwentką II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, gdzie uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii oraz absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie uzyskałam tytuł licencjata fizjoterapii.

beata pecarz

FIZJOTERAPIA, OSTEOPATIA, NATUROPATIA, SPECJALISTA MEDYCYNY LUDOWEJ

Specjalista z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin-Jeziorna oraz wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego.

Bartosz pecarz

FIZJOTERAPIA , OSTEOPATIA, TERAPIA MANUALNA

Specjalista z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin-Jeziorna.

Umów się na wizytę