beata pecarz

FIZJOTERAPIA, OSTEOPATIA, NATUROPATIA, SPECJALISTA MEDYCYNY LUDOWEJ

Większość swojego życia ( ponad 30 lat) przepracowałam jako fizjoterapeuta. Jestem absolwenką Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin- Jeziorna oraz wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam wiele specjalistycznych kursów I szkoleń w zakresie terapii manualnej I osteopatii, m.in. w Barral Institute, zdobyłam tytuł Naturapaty I Specjalisty Medycyny Ludowej w Polskim Instytucie Zielarstwa I Terapii Naturalnych a także studia na kierunku Coaching Zdrowia w Collegium Civitas.

Na przestrzeni upływającego czasu okazało się bowiem, że w niezwykle szybkim tempie zmienił się profil naszych pacjentów. Obecnie sporadycznie zdarza się, że ktoś przychodzi z konkretnym problemem czy urazem. Coraz więcej osób odczuwa wiele różnorakich dolegliwości, symptomów, dysfunkcji, które są związane z prowadzonym stylem życia. Życia w pośpiechu, niedoczasie, przewlekłym stresie, w stanie obniżonego nastroju lub z depresją, z brakiem pasji, w poczuciu permanentnego niezadowolenia i przewlekłego zmęczenia. Często dołącza do tego bezsenność lub zaburzenia i niedobory snu a także nadwaga lub otyłość.

Wszystko to, niezależnie w jakiej konfiguracji występuje, jest powodem złego samopoczucia i wstępem do rozwinięcia się wszystkich chorób cywilizacyjnych. Zdecydowana większość pacjentów z tymi problemami żyje w nieświadomości i niewiedzy, że sami sobie szkodzą i sukcesywnie, krok po kroku, rujnują swoje zdrowie. Stąd też we mnie, wiele lat temu, pojawiła się ogromna potrzeba zgłębiania tajników utrzymania zdrowia i zdrowego stylu życia, by móc zdobytą wiedzę zastosować wobec siebie, swojej rodziny i wobec moich pacjentów, którzy są gotowi wprowadzić zmiany w życiu.

W mojej pracy zawodowej wszystkie stosowane metody pracy łączą się ze sobą i przenikają. Traktuję organizm jako integralną całość. Z sukcesami stosuję nieinwazyjne techniki osteopatyczne i wisceralne, gwarantując pomoc w leczeniu kręgosłupa, stawów, zaburzeń funkcji narządów wewnętrznych , niepłodności, schorzeń psychosomatycznych i autoimmunologicznych oraz w przywracaniu równowagi w Autonomicznym Układzie Nerwowym. Pomagam zniwelować skutki długotrwałego stresu.

Beata Pecarz - ZnanyLekarz.pl

Pozostali specjaliści

Andrzej pecarz

FIZJOTERAPEUTA, OSTEOPATA

Ewa bizon

fizjoterapeuta, osteopata

Kacper Ryś

FIZJOTERAPEUTA, OSTEOPATA, Trening medyczny

Aleksander Fogler

FIZJOTERAPEUTA, TERAPEUTA MANUALNY, OSTEOPATA TRENER FUNKCJONALNEGO TRENINGU MEDYCZNEGO

Agnieszka Pecarz

Fizjoterapeuta, Osteopata, Terapeuta Manualny

Bartosz pecarz

FIZJOTERAPIA , OSTEOPATIA, TERAPIA MANUALNA