Fimedica OSTEOPATIA

Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie osteopatii i fizjoterapii. Naszym nadrzędnym celem jest pomaganie pacjentom w odzyskaniu i utrzymaniu dobrego stanu zdrowia oraz szeroko pojęta profilaktyka.  

Pracujemy w pełni wykorzystując swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności. Cały czas, nieustająco szkolimy się i podnosimy swoje kwalifikacje, rozwijamy zainteresowania, wznosimy się na coraz wyższe poziomy świadomości by służyć Wam jeszcze lepiej  i skuteczniej. 

Zapraszamy do kameralnych gabinetów w samym sercu Warszawy na ulicy Bracka 18, lok. 2. 

Liczymy na Państwa zaangażowanie i współpracę w procesie uzdrawiania. 

Nasi specjaliści

Andrzej Pecarz

FIZJOTERAPEUTA, OSTEOPATA

Mgr. Fizjoterapii w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie, absolwent Sutherland College of Osteopathic Medicine w Polskiej Akademii Osteopatii Osteon, absolwent osteopatii w Barral Institute.

Ewa bizon

FIZJOTERAPEUTA, OSTEOPATA

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku fizjoterapia oraz studiów podyplomowych na Sutherland College of Osteopathic Medicine w Polskiej Akademii Osteopatii Osteon.

Kacper Ryś

FIZJOTERAPEUTA, OSTEOPATA, trening medyczny

Jestem magistrem Fizjoterapii oraz dyplomowanym masażystą. Obecnie studiuję osteopatię w Polskiej Akademii Osteopatii OSTEON. W swojej pracy koncentruję się na jak najszybszym powrocie pacjenta do zdrowia i sprawności.

Aleksander Fogler

FIZJOTERAPEUTA, TERAPEUTA MANUALNY, OSTEOPATA TRENER FUNKCJONALNEGO TRENINGU MEDYCZNEGO

Jestem magistrem fizjoterapii oraz studentem Still Academy of Osteopathy na kierunku Osteopatia. Wiedzę czerpie od najlepszych Osteopatów w Europie.

Agnieszka Pecarz

fizjoterapeuta, osteopata, terapeuta manualny

Jestem absolwentką II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, gdzie uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii oraz absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie uzyskałam tytuł licencjata fizjoterapii.

beata pecarz

FIZJOTERAPIA, OSTEOPATIA, NATUROPATIA, SPECJALISTA MEDYCYNY LUDOWEJ

Specjalista z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin-Jeziorna oraz wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego.

Bartosz pecarz

FIZJOTERAPIA , OSTEOPATIA, TERAPIA MANUALNA

Specjalista z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin-Jeziorna.